بازدید ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود و ریاست محترم هیات امنای دانشگاههای آزاد استان از بخشهای مختلف بیمارستان

ShrinkedIMG_0007.jpg

دکتر خالصی‌دوست: بیمارستان خاتم‌الانبیاء(ص) شاهرود افتخار دانشگاه آزاد اسلامی

 روز دوشنبه 17 دی ماه 97 ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود، ریاست محترم هیات امنای دانشگاه آزاد استان سمنان و ریاست محترم دبیرخانه به اتفاق ریاست محترم بیمارستان، مدیر محترم بیمارستان و مدیر روابط عمومی واحد از قسمت های مختلف بیمارستان بازدید به عمل آوردند. در این بازدید ریاست بیمارستان ضمن بیان توانمندیها و ظرفیتهای موجود به نیازمندیهای بیمارستان جهت توسعه و افزایش کارآیی و بهره وری و امکان استفاده بیشتر از ظرفیتهای موجود اشاره کرد.

دکتر خالصی‌دوست در جلسه‌ای که با مسئولان بیمارستان خاتم‌الانبیاء(ص)دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود که در  این بیمارستان برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به اینکه بیمارستان‌های دولتی با مشکلات عدیده‌ای دست‌وپنجه نرم می‌کنند، دانشگاه آزاد اسلامی با اینکه امکانات دولتی ندارد، پیشرفت قابل‌قبولی داشته است. بخشی از مشکلات موجود با مدیریت و بخشی نیز که مربوط به ماست با پیگیری رفع می‌کنیم.

وی اضافه کرد: امیدوارم در آینده شاهد خدمت‌رسانی و شکوفایی بیشتر این بیمارستان باشیم، به‌طوری‌که هیچ بخش خصوصی نتواند در حوزه پزشکی با دانشگاه آزاد رقابت کند؛ همچنان که دانشگاه آزاد اسلامی در ابتدا دستاورد چندانی نداشت؛ اما اکنون شاهد خودکفایی در بسیاری از زمینه‌ها هستیم و سرمایه ما این است که مراکز دولتی و مردم ما را در حوزه پزشکی پذیرفته‌اند. به صراحت می‌گویم که بیمارستان خاتم‌الانبیاء(ص) شاهرود افتخار مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان اضافه کرد: در دیدار با وزیر علوم، تحقیقات و فناوری  از وی درخواست کردیم که مشابه بیمارستان‌های دولتی به بیمارستان‌های دانشگاه آزاد اسلامی هم پزشک طرحی بدهند؛ چراکه بیمارستان دانشگاه آزاد برای مردم و با انگیزه خدمت به مردم راه‌اندازی شده است که وی با درخواست بنده موافقت کرد و ما این خواسته خود را پیگیری و نتیجه را اعلام خواهیم کرد.

رئیس بیمارستان خاتم‌الانبیاء(ص) نیز گزارشی از روند امور و ظرفیت‌های موجود در بیمارستان و موانع برای رشد بیشتر ارائه کرد.

دکتر فریور باقری، ظرفیت بیمارستان خاتم‌الانبیا(ص) واحد شاهرود را در ارائه خدمات به مردم فهیم شاهرود بسیار مناسب ارزیابی و اظهار کرد: اکنون تمرکز و توان ما در انجام و اجرای اقتصاد مقاومتی در این بیمارستان است که مد نظر مقام معظم رهبری است و حاصل آن می‌تواند کسب رضایت هرچه بیشتر پزشکان، کارکنان و همشهریان و رشد و پیشرفت بیمارستان خاتم‌الانبیاء باشد و اینکه مردم خوب شاهرود نیازی به مراجعه به مراکز درمانی شهرهای دیگر نداشته باشند و از هزینه‌ها و مشکلات ایشان کاسته شود.

وی از راه‌اندازی بخش‌های جدید در بیمارستان از قبیل بخش جراحی مغز و اعصاب و اورژانس بیماران تروما (تصادفی) و بخش بازتوانی قلبی و یک اتاق عمل جدید و ... در آینده نزدیک خبر داد و خاطرنشان کرد: البته در راه نیل به این اهداف با چالش‌ها و موانعی که عمدتاً اقتصادی است، دست به گریبان هستیم؛ اما امیدواریم موانع را پشت سر بگذاریم.

به گزارش آنا، جلسه رئیس دانشگاه آزاد استان سمنان، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود، رئیس دبیرخانه هیئت‌امنای دانشگاه آزاد استان سمنان و رئیس بیمارستان خاتم‌الانبیاء(ص) شاهرود و تعدادی از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود برای ارزیابی و امکان‌سنجی توسعه و افزایش کارایی و بهره‌وری و استفاده بیشتر از ظرفیت‌های موجود این بیمارستان در اتاق جلسات این بیمارستان برگزار شد.

  • دوشنبه 17 دي 1397
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه