معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود معرفی شد

ShrinkedIMG_0043.jpg

دکتر مجتبی واحدی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود با حکم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود به سمت معاون علمی این واحد منصوب شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شاهرود، عصر روز دوشنبه 26 آذر 97 در مراسم تکریم و معارفه معاونان قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود، مجتبی واحدی به‌عنوان معاون علمی جدید این دانشگاه معرفی و از تلاش مجید سلامی قدردانی شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود در ابتدای مراسم بیان کرد که معاونت علمی، جایگاه بسیار پرکار و حوزه بسیار وسیعی است و مدیریت آن بیش از یک نفر را طلب می‌کند و مناسب‌تر این است که این حوزه در قالب دو معاونت تفکیک شده آموزشی و پژوهشی مطابق قبل فعالیت می‌کرد.

سیداحمد ابوالقاسمی‌فر خاطرنشان کرد: کسی که این مسئولیت را قبول کند، باید از خودگذشتگی نشان دهد و دکتر واحدی که از نیروهای جوان، بانشاط و باسابقه خوب در فعالیت‌های اجرایی است، این توانایی را به حول و قوه الهی خواهد داشت.

در ادامه معاون آموزشی سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود گزارشی از اقدامات انجام شده خود در مدت سه سال تصدی این سمت بیان و تصریح کرد: اکنون دانشگاه آزاد شاهرود دارای ۷۸ رشته کارشناسی ارشد ثبت شده است؛ حال آنکه سال ۹۴ دارای ۴۵ رشته در مقطع کارشناسی ارشد بودیم. در مقطع دکتری تخصصی نیز دارای ۱۹ رشته گرایش هستیم، در حالی که سال ۹۴ دارای ۱۳ رشته گرایش بودیم.

سلامی ادامه داد: یکی از اقدامات ما راه‌اندازی دفتر مشاوره تحصیلی در خیابان معلم شاهرود بود که برای راهنمایی دانش‌آموزان در زمان ورود به دانشگاه بسیار مؤثر بوده است.

عضو هیأت علمی گروه فیزیک واحد شاهرود از ایجاد skill lab (اتاق مهارت‌های بالینی برای دانشجویان پزشکی) در دانشکده پزشکی با هزینه مجهزسازی حدود ۷۰۰ میلیون تومان در ابتدای امسال هم گزارش داد که در مرداد و آبان ۹۷ دو دوره از آزمون صلاحیت بالینی دانشجویان اینترن قبل از فارغ‌التحصیل شدن در این آزمایشگاه برگزار شد.

مجتبی واحدی دکترای کنترل از دانشگاه صنعتی شاهرودپیش از این سمتهای رئیس دانشکده فنی و مهندسی و رئیس دانشکده برق دانشگاه را دارا بوده است.

  • شنبه 01 دي 1397
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه