سال تحصیلی جدید آموزشگاه های سمای دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با یاد شهدای دفاع مقدس آغاز شد + عکس

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود

سال تحصیلی جدید در آموزشگاههای سما دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود و در مراسم با شکوهی با یاد رزمندگان و شهدای دفاع مقدس و با برگزاری جشن شکوفه‌ها آغاز شد.

در مراسم پیش‌دبستان و دبستان سمای دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود که با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و سرود سما آغاز شد محمد کاظم کسائیان مدیر ابتدایی سما با عرض تبریک به مناسبت شروع سال تحصیلی به دانش‌آموزان و والدین آن‌ها و تبریک هفته دفاع مقدس توضیحاتی را در خصوص مدرسه و امکانات آن ارائه داد.

سپس معلمان مدرسه هم توضیحاتی در مورد آماده‌سازی دانش‌آموزان برای ورود به مدرسه دادند . دانش‌آموزان نیز با دریافت هدایایی و راهنماهایی از سوی آموزشگاه سما و در جهت آشنایی هر چه بیشتر آنان با محیط آموزشی سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.

همچنین مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در دبیرستان پسرانه سمای دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود برگزار شد. در این مراسم ابراهیم یحیایی مدیر دبیرستان با عرض تبریک به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید گفت : دبیرستان هوشمند پسرانه سما از مراکز آموزشی فعال و با سابقه درخشان در عرصه آموزشی می‌باشد که هر ساله با کسب درصد قبولی بالا به عنوان یکی از مراکز علمی مهم در سطح شهرستان شاهرود شناخته می‌شود.

  • يکشنبه 05 مهر 1394