جشن فارغ التحصیلی دانشجویان معماری دانشگاه آزاد شاهرود + عکس

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود

با حضور دهها نفر از اساتید ، دانشجویان و اولیای آنان ، اولین جشن فارغ التحصیلی دانشجویان معماری دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در این جشن ضمن تبریک به فارغ التحصیلان معماری این دانشگاه گفت : خرسندیم که در دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان و سومین دانشگاه پرجمعیت جهان و دانشگاهی که رتبه اول علمی ایران را دارد خدمت می کنیم وامروز فارغ التحصیلان این دانشگاه باید به سبب این امتیازات ویژه و منحصر بفرد به خود ببالند و احساس غرور کنند .

دکتر احمد دزیانیان در مورد خصوصیات ویژه واحد دانشگاهی شاهرود نیز افزود : خصوصیاتی در این دانشگاه است که آنرا جزو 10 واحد دانشگاهی برتر ایران کرده است که از آن جمله می توان به جایگاه علمی این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر ایران ، وجود بیمارستان درجه یک با تجهیزات پیشرفته و بزرگترین واحد دانشگاهی استان سمنان به لحاظ تمام شاخص های مهم دانشگاهی اشاره کرد .

وی با اشاره به اینکه رشته مهندسی معماری یکی از رشته های پرطرفدار در جامعه است که خصوصیت بارز آن آمیختن علم با هنر می باشد گفت : طرح های شما در جامعه سالیان سال ماندگار خواهد ماند و این یک امتیاز ویژه برای فارغ التحصیلان این رشته است .

رئیس شورای دانشجویی ، فرهنگی و ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان بیان کرد : در کسب علم و دانش تعبیری به نام فارغ التحصیلی نداریم و این علم آموزی باید تا آخر عمر ادامه یابد .  

یادآوری می شود در این مراسم 51 نفر از دانشجویان دختر و پسر که ورودی  سال های 89 و 90 بودند فارغ التحصیلی خود را با قرائت سوگند نامه جشن گرفتند و تندیس جشن را به رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود نیز اهداء کردند .

سخنرانی مدیر گروه معماری و چند از اساتید این گروه و اهدای لوح و تندیس به دانشجویان برتر و اساتید معماری از جمله دیگر برنامه هایی بود که در این جشن برگزار شد .   

  • سه شنبه 27 مرداد 1394